Sik Kullanilanlara Ekle  I    Site Haritası  I    Bilgi Formu

 

SGS SU VE GAZ SiS.MALZ.TiC.LTD.STI.
Yamanevler Mah. Küçükcu Cad. Ergenekon Sok. NO:2/B Ümraniye/Istanbul-TÜRKIYE
Tel: 0216 634 05 59 / Fax: 0216 632 94 67

 
 
Peyzaj Sulama Sistemleri
Sahip olduğunuz bahçenizin sulama işinin zaman, iş gücü ve ekonomik açıdan azalması sizler için büyük kolaylık sağlayacaktır. Otomatik sulama sistemleri pratik olması açısından iş gücü ve zamanı azaltır. Üstelik son dönemlerde büyük su kıtlıklarının yaşandığı ülkemizde su kaynaklarını en tasarruflu biçimde kullanmanızı sağlar.
Su insanlar için ne kadar önemliyse bitkiler için de bir o kadar önemlidir. Unutmayalım ki su canlıların yaşamında en fazla gereksinim duyduğu likit maddedir. İnsanlar su tüketiminde nasıl düzenli ve ihtiyaca yönelik uygulamada bulunuyorsa bu işlem bitkiler içinde aynıdır. Bitkiye yetersiz su verdiğinizde bitki susuz kalacağından kurur. Eğer gerektiğinden fazla su verirseniz de bitki kökü çürüyerek zarar görür ve sonucunda bitki yine ölür. Bu nedenlerle bitki sulamada en uygun miktarda ve belli zaman aralıklarında sulama yapmak otomatik sulama sistemleri ile mümkün olacaktır.
Günümüzde kentleşmenin yoğun olduğu ülkemizde otomatik sulama sistemlerinin de önemi bir hayli artmıştır. Bahçenizde çimlerin homojen olarak sulanması, çimlerinizin sağlıklı şekilde durmasına büyük katkı sağlayacaktır. Homojen olarak sulama işlemini manuel şekilde göz kararı sizin yapmanız çok zor hatta imkânsız bir işlemdir. Bu bağlamda otomatik sulama sistemine ihtiyaç duyarsınız.

Kullanım Alanları

• Konutsal Sulama Sistemleri
• Belediye Park Bahçeler Sulama Sistemleri
• Spor Sahaları Sulama Sistemleri
• Golf Sahaları Sulama Sistemleri 
Fiyat Listesi
    Fiyat Listesi              Videolar      Google Harita

Fiyat Listelerimizi görmek için lütfen tıklayınız...
 
[ Detaylı Bilgi ]

Videolarımızı görmek için lütfen tıklayınız...
[ Detaylı Bilgi ]

Harita koordinatlarımızı görmek için lütfen tıklayınız...
[ Detaylı Bilgi ]

Copyright © 2011 SGS Sulama Tüm Hakları Saklıdır.